Uudised

30/08/2017 00:24  Konkureeri noore ettevõtja preemiale!
 | Uudise aegumine: 10/31/2017 08:00
Noore ettevõtja preemia
 
Tegu on konkursiga, millega otsitakse noort ja tegusat firma omanikku või juhti, kelle tegevus on olnud silmapaistev ja innovaatiline. Aasta nooreks ettevõtjaks valitu saab kuhjaga au ja kuulsust ning kõige tipuks Swedbankilt 5000 eurot preemiat. Konkurssi toetab president Kersti Kaljulaid.
Kes saavad preemiale kandideerida?
Kandideerida saavad kõik kuni 30-aastased (kaasa arvatud) Eestis registreeritud ettevõtte omanikud ja/või juhid, kelle tegevus on olnud silmapaistev, kes kasutanud oma ettevõtluses innovaatilisi lahendusi ja juba ekspordib või plaanib seda tegema hakata.
Lisaks saavad kandidaadi esitada kõik (kolleeg, erialaorganisatsioon, koostööpartner, klient jne), kes teavad mõnda eelnimetatud kriteeriumitele vastavat inimest.
Miks kandideerida?
Noore ettevõtja tiitel toob endaga kaasa hulgaliselt meediakajastusi, märkamist ja tuntust avalikkuses ning ettevõtlusringkondades. Lisaks loob see paremad võimalused oma äri veelgi edendada.
Eelmisel aastal pälvis Aasta noore ettevõtja tiitli ja preemia Taxify OÜ asutaja ja omanik Markus Villig. Tema hinnangul oli konkursil osalemine igati põhjendatud. „Noore ettevõtja preemia annab alustavale juhile enesekindlust ja tugeva tunnustuse, mis aitab tulevikus kaasa nii töötajate kui klientide võitmisel,“ kinnitas Villig.
Millal konkurss toimub?
Konkursile saab kandideerida alates 15. augustist kuni 10. septembrini 2017. aastal. Tiitel ja preemia antakse võitjale üle 5. oktoobril Nordea kontserdimajas toimuval Eesti ettevõtlusauhindade galal.
Kuidas kandideerida?
Kandideerimiseks tuleb hiljemalt 10. septembril saata digitaalselt allkirjastatuna ankeet ja motivatsioonikiri e-posti aadressile konkurss@koda.ee. Ankeet ja konkursi statuut on leitavad siinsamal lehel.
Kes valivad võitja?
Võitja valib välja kuueliikmeline komisjon, mis koosneb kaubandus-tööstuskoja, Swedbanki ja presidendi kantselei esindajatest ning ettevõtjatest.
Loe lisa siit!


LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Järgmised sündmused Events archive

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.