Uudised

06/09/2017 13:10  Kutsu lapsed oma ettevõttesse külla!
 | Uudise aegumine: 10/04/2017 08:00
Läänemaa Arenduskeskus kutsub kõiki lasteaiarühmasid ja kuni 3.klasse (kaasa arvatud) osalema kunstivõistlusel "Minu kodukoha ettevõtted". Kuna eesmärk on lastele kodukoha ettevõtteid tutvustada, siis on kõik ettevõtjad oodatud väikesi külalisi vastu võtma ning neid endale külla kutsuma. 


Reeglid:

1.     Eesmärk ja korraldaja
 
1.1.  Võistluse eesmärk: silmaringi laiendamine – millised ettevõtted minu kodukohas on ja mida seal tehakse; lastele ideede ja mõtete andmine tulevaseks elukutsevalikuks; ettevõtluse ja ettevõtlikkuse populariseerimine.
 
1.2.  Võistluse korraldab Läänemaa Arenduskeskus SA (LAK), aadressiga Posti 41a, Haapsalu. Tööde esitamise tähtaeg on hiljemalt 03.10.2017. Tööd palume saata või tuua Arenduskeskuse kontorisse, mis asub Swedbanki kontori peal, sissepääs Omniva postiautomaadi vastas olevast uksest.
 
2.      Auhinnad
2.1.   Peaauhinnaks on Iloni Imedemaa külastus parimale lasteaia grupile ning parimale kooligrupile. Korraldaja võib välja anda ka eriauhindu.
2.2.  Parimad valib välja LAKi poolt valitud žürii, lisaks annavad oma hääled maakonna Ettevõtluspäeva külastajad 4.oktoobril 2017.
 
3.      Autasustamine
Auhinnad antakse üle 12. oktoobril HKHK-s Haridusfestivalil 2017, võitja teatatakse arenduskeskuse veebilehel ning Facebooki lehel.
 
4.     Nõuded võistlustöödele
4.1.  Ootame võistlusele grupitöid (osalejaid vähemalt 5).
4.2.  Töid võivad esitada kõik lasteaiarühmade ning kuni 3. klasside lapsed (kaasa arvatud).
4.3.  Võistlustöö mõõt on 59,4 x 42 cm (formaat A2). Töö võib koosneda nt  kahest A3 või neljast A4 formaadis omavahel ühendatud lehest.
4.4.  Töö võib olla joonistus, kuid väga oodatud on erinevate tehnikate ja materjalidega valmistatud võistlustööd. Oluline on, et tööd saaks seinal presenteerida.
4.5.  Tööle palume panna pealkiri ning lisada osalejate nimed.
 
5.     Küsimused
Kõik võistlusega seotud küsimused palume esitada kirjalikult e-posti aadressil cynne@lak.ee  märgusõnaga Kunstitööde võistlus "Meie kodukoha ettevõtted". 


LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Järgmised sündmused Events archive

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.