Uudised

16/09/2017 14:29  Asukohavabaduse konverents 22.septembril Haapsalus

 | Uudise aegumine: 09/23/2017 08:00
Konverentsi eesmärk on jagada infot ja kogemusi, aitamaks igaühel, kes seda soovib, saada iseenda aja ja ruumi peremeheks. Selleks oleme Haapsalusse kohale toonud 9 viimase peal esinejat, kellede hulgas on mitmeid tuntud nimesid.

Esinejate ja päevakavaga saate tutvuda SIIN.

Konverentsi tutvustus

Praegusel ajajärgul tunnetame aega rohkem kui kunagi varem. Kõik käib kiiresti, mugavalt ja käigu pealt. Maailm on lahti ja internet ühendab meid ka planeedi kõige kaugemate paikadega. Ometi oleme enda tööelus reeglina kinni kindlas ruumis, kindla laua taga. Seda vaatamata sellele, et sageli pole see kooskõlas meie tegelike eesmärkide, soovide ja elurütmiga. Liiatigi näitavad uuringud, et selline töötamine langetab töö kvaliteeti, rääkimata elukvaliteedist. Kogu meie elu kipub sõltuma etteantud tööraamistikust ja sageli mõõdetakse ikka veel mitte saavutatud tulemusi, vaid töölaua taga istutud aega.

Asukohavabaduse konverents on Sinule, kui Sa

· oled TÖÖTAJA, kes väärtustab oma aega ja soovib olla oma aja peremees, otsustades ise, mis, kus ja millal. Sinu jaoks on meil ette valmistatud ettekanded selle kohta, kuidas ennast laua tagant välja murda, kuidas ennast juhtida ja korraldada tööd väljaspool tavapärast kontorit, tegutseda efektiivselt ja tulemuslikult ning tasakaalustada töö- ja eraelu.

· oled ETTEVÕTJA, kes soovib oma ettevõtte õhustikku värskendada ja meelitada enda juurde uusi talente, pakkudes töötajatele paindliku töö võimalusi. Sulle pakume inspiratsiooni ja praktilisi näiteid selle kohta, kuidas käib asukohavaba meeskonna loomine ning sellistes tingimustes meeskonnavaimu ja -kultuuri tekitamine.

Samuti räägime ausalt nii sellise tööviisiga kaasnevatest väljakutsetest kui ka väljakutsetes peituvatest uutest võimalustest.

Soodushinnaga pileteid müüakse kuni 20. septembrini. Nii, et osta endale ja sõbrale pilet juba täna. Seminari piletite info leiate
SIIT

Leidke meid üles ka Facebookist.

Konverentsi korraldajate tuumik on valdavalt seotud Ettevõtlike Noorte Kojaga (JCI Haapsalu), mille liikmed tegutsevad eesmärgiga luua ühiskonnas positiivseid muutusi.

Seega, kohtumiseni 22. septembril Haapsalu Kultuurikeskuses!LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Järgmised sündmused Events archive

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.