Uudised

06/02/2018 15:09  Arenduskeskus viis ettevõtjad messireisile 
 | Uudise aegumine: 02/28/2018 08:00
Möödunud nädalal toimus seitsme Eesti rõiva- ja tekstiilitööstusettevõtette 3-päevane külastusreis Münchenisse ISPO tekstiili- ja vabaajariietuse messile. Toimumist toetas EAS 50% reisikulude katmisega Euroopa Regionaalarengufondi vahenditest.

Läänemaal tegutsevatest ettevõtetest osales Lade OÜ, kes lisaks Marinepool kaubamärgi all toodetavatele päästevestidele valmistab sportlikke rõivaid ISC kaubamärgi all. Reisi korraldaja, Lääne-Eesti Arenduskeskuse ettevõtlus- ja investorkonsultandi Andres Huule sõnul oli osalejate rahulolu kõrge ning messireisi hinnati kasulikuks. Ettevõtjad märkisid, et on oluline jälgida, kuhu maailm liigub – millised on uued materjalid, tehnoloogilised või moest tulenevad lahendused. Lisaks peeti väärtuslikuks teiste sama valdkonna ettevõtjatega tutvumist. Nii tekkiski reisi jooksul idee külastada vastastikku ettevõtteid ja esimese kokkusaamise korraldab arenduskeskus juba mõne nädala pärast Tallinnas.

Kokku korraldavad Maakondlikud Arenduskeskused sel aastal 9 külastust rahvusvahelistele messidele. Koostööd tehakse valdkondlike alaliitude ja EAS-ga. Reisidel osalemiseks saab täiendavat infot siit


LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Järgmised sündmused Events archive

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.