Uudised

24/04/2018 10:30  Kuidas saaks Haapsalust ja Läänemaalt laia ilma lennanud tibud tuua tagasi Läänemaa arengule kaasa aitama? Kuidas noori oma kodukohaga rohkem siduda?
 | Uudise aegumine: 05/16/2018 00:00

Algas arutelude ideekorje! Juba 17. juunil 2018 algusega kell 12.00 toimub Haapsalu promenaadil esimene Noorte [eel]arvamusfestival. Elupõlised läänemaalsed ja kõik, kellele Läänemaa armas - et [eel]arvamusfestival oleks sisukas, on teie mõtted olulised! Millised teemad Sinu või Sinu kogukonna meelest vajavad diskussiooni ja lahendusi? Julgustame kuni 3. maini oma mõtteid kirja panema siin: https://goo.gl/forms/5IgsgLtQ6h73BvIT2

Iga organisatsiooni või eraisik võib esitada ka mitu ideed, paraku programmi kõik ei mahu. Noorte [eel]arvamusfestivali meeskond valib välja need, millel on: selge põhjendus ja eesmärk, eesmärgi saavutamist hästi toetav aruteluvorm ning erinevaid vaatenurki esile toov mitmekesine osalejate koosseis.

Eriti on oodatud:

  • erinevaid arvamusi esile toovad ja nende vahel dialoogi loovad arutelud;
  • kaasarääkimist võimaldavad aruteluvormid (nt töötuba, grupiarutelu, maailmakohvik, kiirkohting jt), eksperimendid ja sündmused;

  • lahendustele keskenduvad ideed. Olgu eesmärk ideede genereerimine, mõne olemasoleva idee või lahenduse testimine, mõtestamine, kuidas tekivad ideed, lahendused, muutused jne.

Kuidas edasi? 11. maiks anname tagasisidet, milliseid ideid/arutelusid programmi ootame ning algab arutelude ettevalmistus. Alates 16. maist hakkame samm-sammult programmi avalikustama ja tutvustama [eel]arvamusfestivalil tulevaid arutelusid.


Head


Mari-Liis Koemets
Noorte [eel]arvamusfestivali vabatahtlik kommunikatsioonijuht
+372 53458898

 


LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Järgmised sündmused Events archive

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.