Uudised

06/06/2018 14:15  LEAK tunnustas Läänemaa aasta ema 2018 Lia Salumäed

 | Uudise aegumine: 08/30/2018 08:00
Reedel, 1.juunil toimus tänuüritus Läänemaa aasta emale Lia Salumäele.
Iloni Imedemaale oli kogunenud kogu Salumäede suur ja sõbralik pere, võõrsilt olid kodus tütred Mirjam ja Lea, Tallinnast poeg Tiit ning muidugi ka Haapsalus elavad tütred Lydia ja Maria peredega.  
Õnnitlejaid oli teisigi, sest Lia Salumäe on oma mitmekesise tegevusega heaks partneriks paljudele – Läänemaa muuseumile, linna- ja endisele maavalitsusele. Ministeeriumipoolse tänukirja koos õnnitlustega andis üle Rahandusministeeriumi regionaalosakonna Läänemaa talituse nimel Kristel Jupits.
LEAK nõukogu esimees Urmas Sukles tõi oma tänukõnes välja, et Lia Salumäe on rohkem kui Läänemaa aasta ema, ta vääriks ka Eesti aasta ema tiitlit. Sellega nõustusid innukalt teisedki kohalolijad. Suurima tänu saavad emale anda siiski lapsed ja abikaasa. Tiit Salumäe rõhutas, kui suur roll abikaasa ja emana Lial kanda on, kui suur on töö, mida ta teeb toetades oma lapsi ning abikaasat nende tegemistes.
Salumäede pere on väga musikaalne. Läbi tänuõhtu kõlasid pere mitmehäälsed laulud erinevates koosseisudes. Kuulates tundus, et lapsed, elades erinevates riikides, pole justkui lahus olnudki -   nii ühtlaselt ja südamlikult kõlas nende laul. Lia Salumäe lauljatega ei ühinenud: “Ma kuulan täna.“
Jah, kui lapsed on suured, on emal taas aega pisut puhata, lihtsalt kuulata-vaadata ning koosolemisest ja üheshingamisest rõõmu tunda.

 

LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Järgmised sündmused Events archive

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.