Uudised

06/06/2018 15:54  LEAK tunnustas maakonna parimaid õpilasi ja nende juhendajaid

 | Uudise aegumine: 10/31/2018 08:00
Teisipäeval oli Läänemaa Ühisgümnaasiumi aula täis pidulikult riietatud noori, algamas oli traditsiooniline maakonna parimate õpilaste tunnustamine. Kutse osalemiseks sai 126 õpilast ning nende juhendajad.
Tunnustust jagati suurepäraste tulemuste eest piirkondlikel ja vabariiklikel olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel. Eriti tõsteti esile Haapsalu Põhikooli õpilast Joosep Palmust ning Läänemaa Ühisgümnaasiumi õpilast Piia Tomingat, kel kummalgi oli õppeaasta jooksul kogunenud esikohti koguni kuuelt erinevalt alalt.
Muusikaliseks vahepalaks esinesid vabariiklikult tunnustatud muusikakooli õpilased Laas-Joonas Saul ja Martin Märdimäe õpetaja Sirje Roogla juhtimisel. Päeva korraldas Läänemaa Ühisgümnaasiumi pere - modereeris ühisgümnaasiumi õpilane Gert Käsk ning saali pani elama LÜG-i bänd.
Tunnustuskirjad andis üle SA Lääne-Eesti Arenduskeskuse nõukogu esimees Urmas Sukles, kes ürituse lõppedes rõõmustas tublide õpilaste ja õpetajate rohkuse üle ning soovis, et nad oma tegemistes ei väsiks.
 
    


LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Järgmised sündmused Events archive

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.