Eestis ametisse nimetatud uus rahandusminister

Mida oodata Eesti uuelt rahandusministrilt

Me kõik teame, kui olulised funktsioonid on pandud Eesti Rahandusministeeriumile. See koordineerib ja reguleerib makromajanduslikke tegevusi, kavandab eelarvepoliitikat ja töötab välja majandusreforme. Seega peab ministeerium lähitulevikus lahendama ettevõtlusega seotud olulised ülesanded, mis on täna majanduse üldise kasvu keskel oma arengu peatanud. Ettevõttel pole kasvuks piisavalt vahendeid, sest suurem osa nende kasumist läheb palgafondi. Muidugi on võimalus kasutada ära üsna soodsad krediidiprogrammid, mida pakuvad arvukad finantsasutused, nagu näeme lehelt odavkiirlaen.info leiduvat teavet uurides, kuid sellegipoolest ei taha kõik ettevõtjad võlgadesse sattuda.

Kellest sai uus rahandusminister

Uue ministri heaolu on üllatav

Arvestades personalimuutusi Eestis, märgime, et praegu hoiab Sven Sesteri asemel ametit Toomas Tõniste. Tal on suured lootused ja mitte asjata. Me räägime mehest, kes suutis elus märkimisväärset edu saavutada, asjatundlikust ärimehest, kelle käsutuses on:

  • isiklik äri: erineva spetsialiseerumise ja tegevusalaga ettevõtted. Samuti on olemas ettevõte, mis positsioneeritakse abikaasaga ühiseks ettevõtmiseks;
  • hulk erineva suuruse ja otstarbega kinnisvaraobjekte. Need on Toomas Tõniste omanduses olevad büroo- ja muud hooned;
  • mitu suurt maatükki.

Nendele punktidele lisaks on Toomas Tõniste suure jahtklubi kaasomanik. Juba väikese osa ärimehe saavutuste järgi saab hinnata tema teadmiste ja praktiliste oskuste ulatust. Seega on lootust, et tema tulekul rahandusministri ametikohale algavad ettevõtluse valdkonnas paremad muudatused. Ettevõtjad ei pea ettevõtte pinnal püsimiseks mõtlema, kust kiiresti laenu saada, nad saavad laiendada oma äri, makstes samal ajal töötajatele korralikku palka, määrates toodetele taskukohased hinnad. Rahandusminister astus äsja ametisse, nii et praegu ootavad kõik oma esimesi tegevusi. See teema on muutunud arvukate arutelude üheks peamiseks.

Содержание