Väikelaen ilma tagatiseta

Väikelaenu võttes saab klient kontole ka vajaliku summa, kuid nagu kiirlaen, on ka laenuvõtja sunnitud maksma protsendi kogu laenusummast.

Eesti väikelaenude võrdlus

Выберите сумму и срок кредита

Сумма:
Срок:

Väikelaenu omadused:

Väikelaenu saab väljastada suurema summa kui kiirlaenu korral ja pikemaks ajaks. Väikelaenu saab võtta kuni 10 tuhat eurot ja tasuda kuni 7 aastat.

Väikelaenu saamiseks peab laenusaaja olema 21-aastane, Eestis saab kiirlaene väljastada alates 18-aastasest.

Eestis on eeltingimuseks kasumiaruannete või kontoväljavõtete esitamine. Millised eritingimused on aga väikese laenu saamiseks vajalikud Eestis, küsib teie valitud krediidiasutus.

Väikese laenu saamiseks soodsad tingimused pakub BigBank.

Mis on kiirete ja väikelaenude saamiseks halva krediidiajalooga

Halb krediidiajalugu kahjustab hilisemaid võimalusi uue laenu saamiseks. Reeglina keeldub enamik krediidiorganisatsioone lihtsalt laenu saamisest. Sel juhul kaob võimalus krediidiasutuselt laenu saada, kuid võite proovida raha laenata oma sõpradelt või sugulastelt. Kui proovite ikkagi organisatsioonilt mingit laenu võtta, siis olge valmis selleks, et organisatsioon palub teil esitada kolmanda osapoole käendaja, tõendi sissetuleku kohta ja võimaluse korral isegi teabe tagatise kohta. Kuid suurte rahasummade saamiseks on vaja viimast võimalust.

Mitmes krediidiasutuses on väikelaenude saamiseks veel üks võimalus ja kui maksate need tähtaegselt ette, parandate oma krediidiajalugu.

Kuid kui olete töötu ja teil on halb krediidiajalugu, siis ärge andke endale lootust proovida võtta veel üks laen Eesti krediidiasutustelt.

Internetis väikelaenu tegemine

Konkurents Eesti laenuettevõtetes on nii suur, et nad soovivad meelitada konkreetset klienti erinevate soodsate tingimustega, sealhulgas saada laenu veebist. See tähendab, et saate oma telefoni või arvutit kasutada lihtsalt oma töökohal mugaval toolil istudes.

Isiku tuvastamiseks tuleb tõepoolest täita kogu vajalik teave, läbida tšekk mobiiltelefoni või ID-kaardi kaudu. Mõne minutiga hankige laen, hankige kinnitus taotlusele ja kasutage kontole laekunud raha.

Millal on võimalik saada väikelaenu?

Pakume konkreetseid võimalusi väikelaenu saamiseks:

  1. Eestis saate väikelaenu võtta minimaalselt kuueks kuuks ja maksimaalselt kuni 7 aastaks. See võib olla nii väikseim summa 500 eurot kui ka maksimaalne summa – 15 tuhat eurot. Laenusumma varieerub sõltuvalt laenuvõtja vajadustest.
  2. Laenu saamiseks peab laenusaaja esitama kogu näidatud teabe ja ootama, kuni krediidiühingu töötajad kontrollivad selle õigsust. Ja siis saab võlausaldaja vastuse, kas ta saab oma laenu või mitte.
  3. Tarbimislaenu saamiseks peab kliendil olema püsiv ja stabiilne sissetulek, sotsiaaltoetus või pension.

Mis eesmärkidel võetakse väikest tarbimislaenu?

Tarbimislaenu sihtotstarve võib olla täiesti erinev. See võib olla reis merele või välismaale, ettevõtluse arendamine või kodumasinate või isegi auto ostmine. Krediidiasutus ei pea teadma, mis eesmärgil te oma laenu kulutate. Ainuke asi, mis laenuandjaid huvitab, on teie õigeaegne võime see tagasi maksta.

Mis on väikelaenude krediidiintress?

Intressimäärad ja laenutingimused on ettevõttest erinevad. Üks parimaid tingimusi on laenu saamine intressiga 10–13%. Kuid olenemata konkreetse piirkonna laenuintressidest, peab organisatsioon esitama kogu teabe igakuiste maksete ja vahendustasude kohta, mis laenajale makstakse. Väikelaenu saate valida veebisaidil Sinulaen.ee

On krediidiorganisatsioone, mis pakuvad uskumatult väikest protsenti intressidest, kuid peate lepingu sõlmimisele lähenema hoolikalt, mõistlikult ja mitte emotsioonidena. Kogu teavet ja võimalikke kulusid, lisatasusid ja muid üksikasju on vaja hoolikalt uurida, et lõppkokkuvõttes ei peaks te veelgi enam maksma.