Kiirlaen ilma tagatiseta Eestis

Iga inimene sattus kord või isegi rohkem kui üks kord sellisesse olukorda, et tal oli vaja teatud summat raha, kuid see summa oli palju suurem kui tema palk. Siis tuleb teile appi kiirlaen.

Valige oma kiirlaen

Выберите сумму и срок кредита

Сумма:
Срок:

Kiirlaenude eeliseks on see, et selle saamiseks on vaja minimaalset dokumendipaketti ja kiiret lepingu täitmist. Lisaks saate interneti kaudu saada kiirlaenu kodust või kontorist lahkumata. Selleks minge lihtsalt valitud laenuandja saidile.

Eestis kiirlaenu saamise tingimused

Eestis kiirlaenu saamise peamised tingimused on: vanus 18, Eestis elamisluba või elamisluba, stabiilne sissetulekuallikas, puhas krediidi ajalugu, kehtiv mobiiltelefon.

Kui kõik need tingimused on täidetud, on teile saadaval järgmised pakkumised:

 1. Maksimaalne laenusumma on kuni 15 tuhat eurot ja minimaalne – alates 300 eurost.
 2. Laenuperiood 15 päevast 7 aastani.
 3. Minimaalne aastane protsent 9,9%
 4. Pole vaja käendajaid, tagatisi.

Kui vajaduste rahuldamiseks on vaja tuhat eurot laenu, siis on väikelaen just see, mida vajad. Lisaks ei pea selle saamiseks esitama sissetuleku tõendit. Raha saate oma isiklikule kontole saada tunni aja jooksul pärast väikelaenu saamist. Selliseid laene antakse ilma tagatise ja tagatisteta. Väikelaenude intressimäärad on tavaliselt madalamad kui kiirlaenude intressimäärad.

Mis takistab Eestis kiirlaenu saamist?

 • Kui klient ei ole Eesti elanik või tal pole selles elamisluba.
 • Võimalik laenuvõtja on alla 18-aastane või üle 75-aastane. Laenusaaja krediidiiga on erinevates krediidiorganisatsioonides tavaliselt individuaalne.
 • Püsiva ja stabiilse sissetulekuallika puudumine: palgad, sotsiaaltoetused või pensionid.
 • Võlg varasemate laenumaksete eest.

Nõuded väikelaenu võtjale

Väikelaenu saamiseks peab potentsiaalne laenuvõtja vastama järgmistele nõuetele:

 • Eestis elamisloa või elamisloa olemasolu
 • Püsiva ja stabiilse sissetuleku olemasolu. Isegi kui tuludeklaratsiooni pole vaja esitada, kontrollib krediidiasutus ikkagi, kas nende potentsiaalne klient töötab või on töötu.
 • Laenusaaja peab olema vähemalt 18-aastane. Kuid on krediidifirmasid, kes nõuavad, et kliendid oleksid laenu saamisel 22-aastased. Laenuvõtja maksimaalne vanus on 65–70 aastat.

Kiirlaenud – kiire lahendus rahalistele raskustele

Mitte igal inimesel pole võimalust põhipalgast natuke raha kokku hoida, et hiljem saaksid osta suurema ostu, minna puhkusele või kulutada muudele vajadustele. Ja sõpradel ei õnnestu alati laenu võtta, sest nad on samas olukorras.

Seetõttu tulevad appi kiirlaenud ja krediidikontode avamine. Laenud aitavad kaasa arvete tasumisele, ootamatutele kuludele, lisaks ei vaja kiirlaenu võtmiseks või konto avamiseks garantiid ega käendust.

Mis vahe on kiirlaenul ja krediitkontol?

Üks peamisi erinevusi kiirlaenu ja krediidikonto vahel lubatud laenusummas. Kiirlaenu maksimaalne summa on peamiselt kuni 300 eurot, krediidikonto võib aga olla 10 korda suurem. Krediidikonto abil ilma tagatise ja käendajateta saate summa 2000, 3000 või 4 tuhat eurot. Selle pakkumise tingimustega saate tutvuda Credit24 veebisaidil.

Teine põhimõtteline erinevus on laenutingimused. Krediidikonto saab Eestis välja anda kuni 36 kuud ja kiirlaene kuni 3 kuud.

Enamik Eesti krediidiasutusi avab alalised krediidikontod, mille saab sulgeda alles pärast seda, kui klient on vastava avalduse kirjutanud.

Erinevus on ka protsendis, mille klient maksab. Ja me ei räägi intressimäärast, sest selle näitaja määravad krediidiorganisatsioonid puhtalt individuaalselt. Kiirlaenu võttes maksab klient intressi kogu laenusummalt, olenemata sellest, kas ta kasutas seda raha või lamavad nad lihtsalt tema kontol. See pole eriti mugav, kuna mõnikord laenusaajad liialdavad vajaliku laenu summaga, kuid on sunnitud maksma teatud intressi.

Sel juhul on krediidikonto palju tulusam. Lõppude lõpuks, kui klient võtab 5 tuhande euro suuruse laenu ja kasutab 2 tuhat eurot, maksab ta intressi ainult kasutatud 2 tuhande euro suuruse summa eest. Kui on vaja järelejäänud summat kasutada, siis muidugi selle intressisumma suureneb.

Harva näevad kliendid krediidikontot “täiendava rahakotina”, mille poole nad saavad igal ajal pöörduda, ja kiirlaenud on mõeldud konkreetse teenuse või ostu jaoks, tavaliselt ilma eesmärgist kõrvale kaldumata.

Neid ühendab see, et nii kiirlaene kui ka krediidikonto saab välja anda hõlpsalt ja kiiresti, kavandatud kasutuse ja käendajate kinnitust ei nõuta.

Mis on kiirlaenud?

Juhtub, et Eestis kiirlaenu saamine seab inimesed hätta. Mõned krediidikontorid keelduvad kliendi jaoks vajalikus summas kokku leppimast ilma kolmandate osapoolteta ja tagatist pakkumata. Muidugi võib krediidifirmat mõista ka mingil moel, sest siis on suur võimalus laenu tagasi maksmata jätta.

Juhtub, et laenuvõtja vajab raha väga kiiresti ja järgmise dokumendikomplekti esitamiseks pole tal liiga palju aega, sel juhul tulevad appi Eesti kiirlaenud. Kiirlaenud võimaldavad raha saada lühikese aja jooksul. Konkurents Eesti krediidikontorites on suur, seetõttu püüab igaüks neist pakkuda kliendi vajadustele vastavalt kõige soodsamaid tingimusi.

Kiirlaenu saamiseks ei ole vaja pantimist ega tuludeklaratsiooni ega isegi garantiid. Kui teil pole aega isegi krediidifirmade külastamiseks, saate laenu isegi veebis. Lihtsalt peab olema juurdepääs Internetile ja tasuta vähemalt 15-20 minutit. See on lihtne – esitate taotluse, see vaadatakse läbi, kinnitatakse ja raha läheb kiiresti kontole.

Nagu juba öeldud, ei pruugi laenu saamiseks tulude deklaratsiooni nõuda, kuid sellegipoolest on vaja konto väljavõtet.

Kui teie plaanides on ka hüpoteeklaenu saamine, siis siin ei saa te ilma sissetulekutõendita hakkama. Lõppude lõpuks peab krediidifirma olema kindel, et saate võla ära maksta.

Muide, soov taotleda laenu ilma kasumiaruandeta on sageli omane just petturitele, mitte kohusetundlikele kodanikele. Nad pakuvad naiivsetele ohvritele laenu ilma tulude ja väljavõteteta ning siis võtavad nad lihtsalt raha. Olge väga valvas ja ärge kunagi edastage oma andmeid võõrastele, sest te ei saa olla kindlad, et nad pakuvad teavet.

Kiirlaenu saamise võimalus ilma intressita

Kiirlaenude peamised sätted on korrastatud. Kas olete kaalunud sellist võimalust kui laenu saamist Eestis ilma intressideta ja isegi mõne minutiga !? See on tõesti ahvatlev!

Võite olla üllatunud, kuid ka Eesti krediidiasutused vastavad sellistele vajadustele. Ja ainult klient maksab lepingu sõlmimise eest paar eurot üle, kuid on ka ettevõtteid, kes säästavad teid nendest maksetest. Peamine eelis on ülemääraste maksete puudumine.

Kuid miinus on see, et sellised laenud on võimalikud ainult algajatele, mis tähendab ainult üks kord. Ja siis selgub, et klient tagastab täpselt selle summa, mille ta firmalt võttis, kuid seda ainult siis, kui ta teeb igakuiseid makseid, nagu lepingu sõlmimise ajal kokku lepiti.

Intressivabade laenude väljastamist praktiseerivad paljud laenuandjad, see on suuresti tingitud nende endi edutamisest. Lõppude lõpuks, kui teile need tingimused esimest korda meeldisid, siis on tõenäoline, et võtate selle ettevõttega uuesti ühendust, kuid tingimused on juba täiesti erinevad.

Kui võtate laenu ilma intressita, on need reeglina väikesed summad, kuni 300 eurot, perioodiks 15, maksimaalselt 60 päeva. Vanuse alampiir laenu saamiseks on 18 aastat, kuid mõnes Eesti üksikus krediidifirmas on see vanus alates 21 aastast.

Mugavuse huvides soovitame kasutada rakendust Ferratum, kust saate laenata 3 tuhat eurot ja tagastada ainult 3001 eurot. Kiire ja kasumlik!

Kui teil on halb krediidiajalugu või teil puudub püsiv sissetulek

Halva krediidiajalooga on Eestis uue laenu saamine kahjulik. Enamikul juhtudel keelduvad laenuandjad teist. Alternatiivne viis raha laenamiseks halva krediidiajaloo korral on laenata sugulastelt või sõpradelt, kuid mitte krediidiorganisatsioonidelt.

Halb krediidiajalugu ei ilmne iseenesest. See tähendab, et minevikus oli potentsiaalse laenuvõtja maksetega viivitusi. Krediidiasutus võib kohtuda halva krediidiajalooga kliendiga. Kuid nad peavad olema kindlad oma maksevõimes, seega võivad nad paluda teil esitada käendaja, sissetuleku tõend ja võimalusel isegi tagatis.

Krediidiajaloo parandamiseks on vaja teha väike trikk – klient peab võtma erinevates krediidiorganisatsioonides mitu väikelaenu ja maksma need tähtaegadest varem tagasi.

Kuid peate olema ettevaatlik, sest mõnes krediidiühingus peate laenu ennetähtaegse tagastamise eest maksma teatud summa.

Kui teil pole sissetulekut ja teil on halb krediidiajalugu, ei tohiks te isegi kulutada aega laenuandjate otsimisele, sest te ei saa neilt lepingu koostamisele heakskiitvat vastust. Teie tingimustes saavad laenu pakkuda vaid petturid, kes ei soovi teid mitte kuidagi aidata, vaid neid lollitada.

Kiire ärilaen

Kiirlaene ei väljastata mitte ainult seadmete ostmiseks, puhkusereisiks, selliseid laene saab võtta olemasoleva ettevõtte säilitamiseks või arendamiseks. Eestis saate ettevõtluse jaoks kiirlaenu saada kiiresti, te ei pea pakkuma laenu sihipärast kasutamist ja seal on atraktiivsed intressimäärad. Ühte neist laenudest saab krediidiasutusest Arilaen. Selleks, et kontor saaks teile ärilaenu anda, peab see vastama teatud standarditele:

 • Organisatsioonil peab olema juriidiline omandivorm;
 • Krediiditurul peab ettevõte tegutsema vähemalt aasta või kauem;
 • Omakapitali kättesaadavus;
 • Ettevõtte enda stabiilne sissetulek tema enda tegevusest;
 • Kiire laenu saamine eraisikutelt, kasutades kaaslaenuplatvorme.

Peer-to-peer laen – eraisikute laenud

Üheks võimaluseks vajaliku laenusumma saamiseks on eraisikute kiirlaenud. Laenu on võimalik saada järgmiste platvormide kaudu:

Moneyzen

See platvorm võimaldab saada Eestis kiirlaenu summas 500 kuni 10 tuhat eurot. Laenu tagasimakse periood kuni 7 aastat. Laenufondide saamise protsess on järgmine:

 1. On vaja esitada avaldus.
 2. Nõustuge krediidiühingu pakkumisega.
 3. Ja kõige lihtsam ülesanne on krediidifondide kasutamine.

Omaraha

Sellel platvormil saate laenu 50 kuni 1500 eurot. Laenuvõtja lihtsalt täpsustab, kui palju ta vajab, ja platvorm valib ise enda jaoks parima krediidiasutuse.

Tänu sellele platvormile on kasutajal võimalus saada investeeringute kaudu passiivset tulu. Samuti on kasutajal võimalus investeeringute kaudu saada täiendavat passiivset tulu

Bondora

Siin saate soodsad tingimused kiirlaenuks kuni 10 tuhat eurot. Laenu saate taotleda ühes sotsiaalvõrgustikes, mis säästab teie aega. Laenu saate tagasi maksta perioodil 3 kuni 6 kuud. Platvormil pole varjatud makseid.