Omaraha

Absoluutselt kõik, kes on kokku puutunud pankade, laenude ja laenude võtmisega, ütlevad teile, et mitte kõik pangad ei paku soodsaid tingimusi ega suuda alati investorile oodatud tulemust tuua.

Kõik saavad aru, et tuleb juhinduda mõistlikest investeeringutest ja veelgi mõistlikum on võtta laenu konkreetselt krediidiasutuselt.

Omaraha krediidiamet on välja töötanud süsteemi, mille kohaselt saab ta pakkuda oma klientidele kasumlikke kiir- ja väikelaene Eestis. Kontori pakutav laenusumma on 50 eurost 10 tuhande euroni laenu tähtajaga kuni 5 aastat, intressimääraga 12%.

Finantskalkulaatori abil saab klient ühe klõpsuga teada, kui palju ta peab oma laenu igakuiselt maksma.

Laenukalkulaator võimaldab teil laenukoormust arvutada, et laenuvõtja saaks ise kindlaks teha, kas selline kuumakse on talle teostatav või kas tasub soovitud laenusumma üle vaadata.

Kui klient võtab Eestis omaraha kontoris väikelaenu, võib ta olla kindel, et on kaitstud enammaksete ja intressimäärade eest.

Omaraha pakub klientidele võimalusi praeguste laenupakkumiste jaoks. Kui ükski ettepanek ei huvita klienti, võib ta jätta sobivate parameetritega päringu.

Kui süsteem valib pakkumise vastavalt teie soovile, teavitatakse teid sellest, leping sõlmitakse automaatselt ja raha läheb teie virtuaalsele kontole.

Kui klient vajab suurt laenusummat, saab ta taotleda Eestis autoga tagatud laenu. Dokumentide kohaselt kuulub hüpoteegiauto Omarahale, kuid kogu laenutähtaja jooksul on kliendil õigus autot kasutada nagu seni, ilma piiranguteta.

Mis on Omaraha juures oluline?

Paljud kasutajad valivad Omaraha oma krediidisõbraks mitmel põhjusel:

  1. Kõige mugavam rakendus. Klient saab oma arvuti kaudu taotleda kuni 10 tuhande euro suurust laenu ja selleks ei pea te isegi kodust ega töökohast lahkuma.
  2. Laenu andmiseks on soodsad tingimused. Selles süsteemis saate raha mitte pankadelt, vaid erainvestoritelt ja seetõttu ei pea te suuri intresse ja vahendustasusid maksma.
  3. Omaraha pakub valikut mitmest teile kõige sobivamast laenupakkumisest ning klient valib endale meelepärase pakkumise ilma kehtestamata.
  4. Omarahast laenu saamiseks ei vaja klient sissetulekut ja käendustunnistust. Samuti saate investeerida oma vabad vahendid kliendi jaoks soodsa intressimääraga ja saada sellest täiendavat passiivset kasumit.

Omaraha laenud Eestis, millele peaksite tähelepanu pöörama

Kõik laenud, sõltumata krediidiasutustest, võib tinglikult jagada rühmadesse:

  • Lühiajalised laenud ja võlad. Klient maksab sellised laenud tagasi 36, 60 või 90 päeva pärast. Makse toimub ühe maksega.
  • Järgmine grupp on pikaajalised laenud. Neid väljastatakse perioodiks 6–60 kuud, mille jooksul võetakse kliendilt igakuiseid makseid krediidiasutusega sõlmitud lepinguga kindlaksmääratud summas.

Otsuse tegemiseks selle kohta, kas klient saab laenu või mitte, viib krediidiasutus teiste krediidiorganisatsioonidega suheldes läbi laenuvõtja krediidivõimelisuse: tema palga, sissetuleku stabiilsuse, perekonnaseisu, registreeritud vara ja krediidiajaloo uuringu.

Seega, mida puhtam on krediidiajalugu ja mida parem on kliendi isiklik hinnang, seda suurem on tõenäosus, et ta saab kavandatud laenu.

Kinnitatava avalduse jaoks peab laenuvõtja reiting olema vähemalt 600, madalama reitingu korral keeldub krediidiasutus klienti teenindamast.

Kõrge krediidireitingu saamine pole nii keeruline, selleks, et saaksite määratud summa igakuiselt tagasi maksta, piisab sellest, kui teil ei ole võlgu muude laenude ees ja kui edastate tuvastamiseks õigeid andmeid ning kui teil on hea palk, et saaksite määratud summa tagasi maksta.

Laenusaaja peab jälgima oma virtuaalset kontot, et tal oleks määratud päeval makse tasumiseks õige summa.

Kui kliendil on raskusi, on organisatsioon alati valmis nendega kohtuma.

Kontaktid

  • OÜ Omaraha
  • Posti 30, Haapsalu 90504,
  • reg.nr. 12045597
  • E-post: info@omaraha.ee

Содержание