Krediidikonto

Сравнение кредитов 2019

Сумма:
Срок:
Показать еще

Kiirlaenude ja väikelaenude taotlemisel ei pea reeglina esitama sissetulekutunnistusi, mingeid lubadusi ja käendusi. Sellise laenamise olemus on see, et kliendile antakse lihtsalt vajalik summa ja sellelt summalt hakkavad kogunema intressid.

Kuid sellised manipulatsioonid põhjustavad võimalikke riske, mis on seotud laenu maksejõuetusega. Selle põhjuseks on asjaolu, et krediidifirma ei teosta reeglina potentsiaalse laenuvõtja maksevõime nõuetekohast analüüsi. Krediidifirmad mõistavad seda riski ja võimalike kulude katmiseks määravad nad üsna kõrge intressimäära.

Ja see pole peamine probleem. Põhiprobleem on see, et klient on sunnitud maksma intressi kogu laenusummalt, isegi kui ta ei kasutanud seda täies mahus, vaid ainult osaliselt.

Mis on krediidikonto?

Esimene seos krediidikontoga: see on midagi virtuaalset kaarti. Ja sellel krediidikontol on laenusaajal teatud summa, mida ta saab kasutada sõltuvalt oma huvidest ja vajadustest. Alles siis, kui krediidikonto ilmus, hakati siis rääkima paindlikest laenutingimustest ja tänu sellele määrab laenusaaja ise, kui palju raha ta plaani elluviimiseks vajab.

Kui klient võtab väikelaenu, peab ta maksma kogu summa eest intressi, krediidikontoga on see teisiti – klient võib olla kindel, et maksab intressi ainult selle summa eest, mida tal on aega kasutada lepingus määratud perioodiks.

Näiteks kui klient võttis laenu 5 tuhat eurot, kuid kasutas vaid 1300 eurot, makstakse intressi ainult kasutatud 1300 euro eest. Kui klient vajab veel 900 eurot, saab ta need oma krediitkontolt välja võtta ja siis arvestatakse intressi kogusummalt 2100 eurot, kuid mitte 5 tuhande euro suurusest summast.

Krediidikonto saate lihtsalt väljastada ja vajadusel seda kasutada ning mitte kogu summat välja võtta. Krediidikonto on jätkuvalt populaarseim kui üks peamisi krediidiliike Eestis.

Krediidikonto eelised:

  1. Ligipääsetavus ja disaini lihtsus. Krediidikonto avamiseks saate taotleda veebis valitud krediidifirma veebisaidil. Järgmisena valige vajalik laenusumma ja täitke avaldus. Kliendil kulub kõige jaoks kõige jaoks sõna otseses mõttes 5 minutit. Taotlust saate esitada mitte ainult arvuti kaudu, vaid ka telefoni teel ja saate seda teha ühes kohas, omades lihtsalt juurdepääsu Internetile.
  2. Majanduslik kasu – seisneb selles, et kliendil on õigus ise otsustada, kui palju laenu ta kasutab.
  3. Laenu eesmärki pole vaja selgitada. Krediidiasutust ei huvita, milleks peate laenu kulutama. Kuigi see on puhkusereis, kallite kodumasinate ostmine, ettevõtte pidamine või muud teie jaoks vajalikud vajadused. Krediidiasutust huvitab teie krediidivõime ja laenu õigeaegne tagasimaksmine ainult vastavalt allkirjastatud lepingule.
  4. Õigeaegne laen on hea viis säästmiseks. Kui kliendil on võimalus suure maksega laen ennetähtaegselt tagasi maksta, siis muidugi tasub seda võimalust kasutada. See aitab intresside pealt kokku hoida.

Mis on krediidikonto miinused?

Esiteks on see laenusaaja vanus. Mitte kõik krediidiasutused ei ole valmis krediidikonto avamiseks kliendile, kes on 18–19 aastat vana. Kuid selliseid organisatsioone on ka, nende leidmiseks kulub lihtsalt pisut kauem aega.

Krediidikontode teine probleem on kasutatud laenusumma intresside hammustamine. Seetõttu peaks potentsiaalne laenuvõtja hoolikalt lugema laenuandjate erinevaid laenupakkumisi.

Kui klient ei täida lepingutingimusi, on krediidiasutusel õigus konto sulgeda. Seetõttu on väga oluline optimaalselt arvutada oma rahalised võimalused.

Krediidikonto avamiseks peate olema Eesti kodanik või omama alalist elamisluba. Samuti on oluline puhas krediidiajalugu, pidev sissetulekuallikas.

Millistel laenuandjatel on parem krediidikonto avada Eestis?

Credit24.ee Kui summast kuni 3 tuhat eurot teile ei piisa, on see krediidiasutus valmis teile pakkuma 4 tuhande euro suurust laenu. Temaga pole vaja käendajaid ega tagatisi.

CreditStar.ee Selle organisatsiooniga koostööd tehes võite kuni 36-kuulise laenuperioodi jooksul arvestada maksimaalselt 5 tuhande euro suuruse laenusummaga. CreditStar.ee abil saate võla tagasi maksta suurte maksetena, vajadusel pikendada laenu tagasimakse perioodi.

Monefit.ee Maksimaalne laenusumma on 3 tuhat eurot ja minimaalne on vaid 100 eurot. Selle organisatsiooniga koostöö tegemiseks pole sissetulekutunnistust ja käendajaid vaja. Ettevõte on valmis pakkuma püsiklientidele veelgi soodsamaid tingimusi ja täiendavaid laenusummasid.

Laen.ee selles krediidiasutuses on võimalik avada konto maksimaalselt 5 tuhat eurot. Laenu tähtaeg ühest kuni kolme aastani. Klient haldab rahandust oma äranägemise järgi ja vastavalt oma vajadustele. Vajadusel on olemas teenus, mis rikub lepingu 30 päeva jooksul.