Credit24.ee

Isegi kui inimene kavandab oma kulutusi selgelt, pole ta siiski kaitstud ettenägematute olukordade eest, mis ühel päeval võivad tema ellu puhkeda.

Olukorrast on alati väljapääs. Muidugi saab istuda ja elu üle kurta või otsida Eestis kinnisvara või autoga tagatud laene või hankida Credit24-st krediidikonto, valida oma igakuise makse summa ja hallata saadud vahendeid.

Mis on Credit24 laenudes erilist?

Krediitkaardilt Eestis kiirlaenu valides on kliendil õigus raha hallata sõna otseses mõttes 15 minutit pärast avalduse laekumist ja nõusoleku saamist. Kuuprotsent on vaid 3,75% ja see on tõesti üks kõige soodsamaid tingimusi finantsturul.

Krediidi24 abil laenu taotledes ei pea klient kogu laenusummat kohe ära kasutama: rahalisi vahendeid saab kasutada vastavalt vajadusele ning ülejäänud osa võib lihtsalt reservi jätta.

Intressi makstakse ainult kasutatud vahenditest, kontol järelejäänud raha eest intressi ei kogune.

Klient saab laenusumma ja kuumakse ligikaudse maksumuse ise välja arvutada, selleks peab ta kasutama laenukalkulaatorit, mis asub krediidiasutuse veebisaidil.

Credit24 oluliseks tunnuseks on teenustasude puudumine, samuti lepingu täitmine. Samuti on kliendil õigus saada krediitpuhkust, mille saab väljastada tasuta.

Sellel süsteemil on 30-päevane rahuloluprogramm, mis tähendab, et klient saab võimaluse organisatsiooniga leping lõpetada, makstes võlasumma, mida tal õnnestus kasutada. Klient peab keeldumise avalduse esitama ettevõtte e-posti aadressile klienditeenindus@credit24.ee.

Kuidas saada krediiti Credit24

Krediidikonto avamine võimaldab teil saada laenu ilma tuludeklaratsiooni, käendajat ja tagatist esitamata. Kõik toimub kolme elementaarse sammuna.

Kõigepealt peate valima kliendi jaoks vajaliku laenusumma ja esitama avalduse. Järgmisena täitke avaldus ja oodake mõni sekund, et Credit24 krediidiasutus saaks teavet võimalike laenuvõimaluste kohta.

Pärast avalduse kinnitamist ja lepingu sõlmimist saab klient 15 minuti pärast oma raha ja koos sellega õiguse täielikult kontrollida oma rahaasju.

Tuleb mõista, et lepingu sõlmimisega nõustub klient järgima panga tingimusi, nimelt: igakuine laenu tagasimaksmine. Kui klient sellest kinni ei pea, on organisatsioonil õigus nõuda kliendilt nii kuumakse kui ka trahvi lepingu täitmata jätmise eest.

Et kliendilt laenu ei antaks, peavad avalduses olema märgitud usaldusväärsed isikuandmed, puhas krediidiajalugu.

Mida on teada Credit24 kohta?

Rääkisime Credit24 krediidikontost. Samuti väljastab organisatsioon väikelaene ka Eestis. Need laenud on mõeldud inimestele, kes on juba otsustanud laenusumma ja laenuperioodi. Väikelaenul on fikseeritud intressisumma, mida tuleb maksta iga kuu. Laenu tähtaeg – 3 kuni 36 kuud.

Krediidiasutus Credit24 kuulub IPF Digital Estonia OÜ-le. Ja see organisatsioon on korduvalt saanud auhindu oma 120 tuhande kliendi hea teeninduse eest.

Ettevõttele on antud isegi märk “Multikultuurne Eesti”, mis tähendab, et ettevõte annab laene ja kohtleb kõiki kliente võrdselt, hoolimata nende kultuurist ja usutunnistusest.

Kontaktid

  • IPF Digital Estonia OÜ
  • Aadress: Lõõtsa 8A (VIII korrus), 11415, Tallinn
  • Esmaspäevast pühapäevani kell 8.00–22.00.
  • Telefon: 1324
  • E-post: klienditeenindus@credit24.ee

Содержание