Monefit

Monefit kuulub Creditstar Gruppi.

Ettevõte on finantsturul tegutsenud enam kui 10 aastat. Aktiivse tegevuse ajal on ettevõte ennast kindlalt partneriks pakkunud, pakkudes soodsaid krediidipakkumisi lojaalse intressimäära alusel. Creditstar Group võtab arvesse klientide huve ja vajadusi.

Monefiti krediidiasutuses saate soovitud tegutsemisvabaduse ja oma konto haldamise. Lisaks tuleb intressi maksta ainult nende rahaliste vahendite eest, mida olete kasutanud. Kui te ei võtnud kontolt välja ühtegi rahasummat, pole vaja sellelt intressi maksta.

Selle organisatsiooni oluline prioriteet on võimalus avada ja hallata krediidikontot täiesti tasuta ja oma äranägemise järgi.

Laenu töötlemise Monefit

Krediidilimiit koostatakse üsna kiiresti ja lihtsalt ning kõigest 3 etapis:

 1. Taotlemiseks peab laenusaaja külastama ametlikku Monefiti veebisaiti ja avalehel märkima soovitud kviitungi summa.

Summa võib varieeruda 500 eurost, see on selle laenutamisviisi korral minimaalne ehk 3000 eurost.

Pärast vajaliku summa valimist peate nõustuma avalduse tingimustega, seejärel tegeleb ettevõte laenusaaja isiku tuvastamisega.

 1. Krediidilimiidi suurus määratakse individuaalselt. Monefit järgib alati vastutustundliku laenamise põhimõtteid ja enne oma kliendile krediidilimiidi seadmist soovib ta kindlasti veenduda, et klient on krediidivõimeline. Esimeses etapis hinnatakse kliendi krediidivõimet ja kehtestatakse talle isiklik krediidilimiit.
 2. Kliendi tuvastamine toimub vastavalt seadusele, kõik kliendid peavad olema tuvastatud Monefit esinduses või Eesti Postis. See protsess toimub ainult üks kord ja kõik juhised selles küsimuses annab krediidiamet.

Nõuded laenu saamiseks Monefitis

Võime julgelt öelda, et ühtegi muud Eestis tuludeklaratsioonita laenu ei saa mugavuse mõttes Monefiti krediidiliiniga võrrelda, sest tegemist on mobiilse rahakotiga, mida klient saab kasutada igal ajal, mis on tema jaoks mugav.

See sobib ideaalselt klientidele, kes hindavad kõige rohkem liikuvust ja mugavust.
Selle liini avamise õiguse saamiseks peab klient vastama mõnele nõudele, eelkõige:

 1. Laenuvõtjal peab olema riigis püsiv elamisluba või ta peab olema Eesti kodanik.
 2. Võimalik laenusaaja peab olema vähemalt 18-aastane.
 3. Puuduvad jooksvad võlad vastavas registris.

Laenu saate taotleda iga päev 9–21 tundi. Pärast taotluse kinnitamist kantakse raha teie kontole 15 minuti jooksul.
Kui kliendil on selline võimalus, saab ta kogu võla ühe maksega ära maksta.

Minimaalne kuumakse on 8%, mis peaks olema vähemalt 10 eurot. Lisaks on ettevõte alati avatud klientidele, kes ühel või teisel põhjusel ei saa igakuiseid makseid tasuda.

Kontaktandmed

 • Monefit Estonia OÜ
 • Aadress: Lõõtsa 5, 11415 Tallinn
 • Telefon:6 888 222
 • E-post: info@monefit.ee
 • E-P 9.00-21.00

Содержание