Bondora

Kas teil keelatakse Eestis kiirlaene?

Ärge heitke meelt, sest võite alati Bondoraga ühendust võtta ja saada vajaliku summa raha finantsprobleemide lahendamiseks.

Taotluse kinnitamine ja kinnitamine võtab vaid 15-20 minutit. Bondora abil saab klient laenu 500 eurost 10 tuhande euroni.

Laenu taotlemine on lihtsam kui kunagi varem, klient saab seda teha isegi mis tahes sotsiaalse võrgustiku kaudu.

Miks on tulus kasutada bondora.ee laenu?

Üks põhjus, miks kliendid pöörduvad bondora.ee poole, on see, et võrreldes teiste ettevõtetega saavad nad laenule kiire kinnituse.

Taotluse kinnituse saate vaid mõni minut pärast selle esitamist. Avalduse esitamisega saab klient mitu laenupakkumise võimalust ja peatub juba selle juures, kus on vajadus.

Järgmine põhjus, miks peaksite Bondorat usaldama, on see, et klient saab raha laenult ja võite olla kindel, et ta ei pea maksma ülikõrgeid intressimäärasid, puuduvad ka varjatud tasud, mis on võrreldes teiste Eesti pankadega väga harv nähtus.

Erinevad pangad üritavad trikkide ja reklaamlausete abil kliente meelitada, kuid Bondora seda ei vaja, kuna pakub klientidele tõesti soodsaid pakkumisi ja laenutingimusi.

Laenulepingu täitmine sõltub suuresti kliendi krediidiajaloost ja laenu maksmise rahalise võimekuse olemasolust.

Ettevõte peab olema kindel kliendi kohusetundlikkuses ja selles, et ta saaks laenu pangaga kokkulepitud ajal tagasi maksta.

Küsimuste korral võite pöörduda tehnilise toe teeninduse poole, kus panga spetsialistid vastavad kõigile teie küsimustele.

Suurema osa vastustest küsimustele saate tunni jooksul, kuid kui küsimus vajab põhjalikku uurimist ja konkreetse kliendi lepingu kaalumist, on vastus saadaval ühe päeva jooksul.

Klientide mugavuse huvides saab tugiteenus teid teenindada viies keeles – vene, inglise, hispaania, soome, eesti.

Bondora organisatsioon tegutseb turul absoluutselt legaalselt, see on nõudmine klientide seas, kes, olles veennud end ettevõtte aususes, soovitavad seda oma sõpradele.

Bondora on finantsturul alates 2009. aastast, organisatsiooni antud laenude summa on 149 miljonit 87 tuhat 75 eurot. Klientide koguarv on 335 473 inimest ja see arv kasvab jätkuvalt iga kuu.

Mida on vaja Bondoras laenu saamiseks?

Esiteks peab klient täitma laenutaotluse. See on vajalik protseduur, mis on Eesti nõue ja pangale lihtsalt kasulik.

Teie vajaduste ja võimaluste põhjal valib pank tõepoolest konkreetse kliendi jaoks parima pakkumise.

Krediidifirma Bondora ei keskendu asjata varjatud tasude ja intresside puudumisele, kõik on läbipaistev, vastavalt pangale laenamise tingimustele.

Isikuandmete täitmine on väga kiire, sõna otseses mõttes 5 minutit.

Järgmine samm, mille klient teeb, on pakkumise valimine, mis vastab tema vajadustele kõige paremini. Oma maksejõulisuse realistlikul hindamisel peab klient valima laenusumma, mis näeb kohe välja igakuise makse, mis tuleb tasuda.

Makse saab teha iseseisvalt või automaatselt määratud kuupäeval.

Viimane etapp on laenu saamine. Selles etapis läbib klient identifitseerimise, millele järgneb lepingu allkirjastamine ja raha ülekandmine kliendi kontole.

Viimases etapis läbitav tuvastamine toimub teenuse Trustly kaudu. Tänu selle teenuse tuvastamisele saab Bondora krediidiorganisatsioon olla kindel, et määratud konto kuulub kliendile, kes on konkreetselt kontorisse pöördunud.

Samuti peab laenuvõtja avalduse täitmisel esitama krediidi väljavõtte, kõige mugavam on seda teha Instantori abil.

Mis on olulised punktid Bondorilt Eestis kiirlaenude saamisel?

Bondora krediidiamet püüab pakkuda klientidele laenu saamiseks optimaalseid tingimusi, muutes nende tingimused kõige lojaalsemaks.

Kuid ettevõte ei unusta oma rangeid kriteeriume, mille kohaselt on Bondorast laene võimalik väljastada Eesti, Soome ja Hispaania elanikele.

Kliendi avalduse rahuldamiseks peab tal olema stabiilne töökoht, mis võimaldab talle igakuiseid makseid tasuda.

Laenu saamiseks peab teil olema imeline krediidiajalugu, mitte mingil seos hasartmängudega. Bondora annab laene klientidele, kes on üle 18 aasta vanad.

Kliendi andmebaasi analüüs võtab kõige rohkem ühe tööpäeva, pärast mida antakse talle laenupakkumised, valides, kumb jääb üle vaid lepingu allkirjastamiseks ja saadud rahaliste vahendite haldamiseks.

Igakuise võla tagasimaksmiseks peab õigel päeval isiklikul kontol oleval laenusaajal olema vajalik summa vastavalt laenulepingule.

Kui klient ei saa oma avalduse jaoks kinnitust, siis näitab tema isiklik rekord, millal ta saab taas Bondorilt Eestis laenu taotleda, kuid muidugi peab ta vastama kõigile krediidiorganisatsiooni tingimustele.

Bondoral on selline teenus – refinantseerimine, mille kohaselt saab klient kõik laenud üheks ühendada.

Erinevatele laenuandjatele maksete tasumise asemel saate laene kombineerida ja omada rahalisi kohustusi ainult Bondoraga. See on kasumlikum nii rahaliselt kui ka ajutiselt.

Laenul pole sihtotstarvet, mis tähendab, et laenuvõtjal on õigus saadud raha oma äranägemise järgi hallata.

Laenu saate 500–10 tuhande euroni taotleda Internetis kodust lahkumata.

Kontaktid

  • Bondora AS
  • H. Tammsaare tee 47 Tallinn 11316, Eesti
  • Registrikood: 11483929
  • KMKR nr: EE101252401

E-post: klienditugi@bondora.com

Содержание