BigBank

Krediidid BigBankist – igaks vajaduseks!

Kui tekkisid ootamatud rahalised kulud ja te lihtsalt ei arvestanud nendega, siis võite olla kindel BigBanki materiaalses toes!

Kui vajate laenu summas 15 tuhat eurot, kuid kinnisvaraga tagatud laenu võtmine pole just see, mida vajate, on olemas suurepärane alternatiiv – võite võtta laenu BigBankis. Selle laenu tegemisel ei pea klient otsima käendajaid ja jätma tagatisraha.

Minimaalne sissemakse summa on 500 eurot ja maksimaalne – 15 tuhat eurot. Laenu tähtaeg kuni 72 kuud. Intressimäär on 9,9% aastas. Laenu struktuur on paindlik, mis võimaldab teil seda mitmesugusteks vajadusteks investeerida.

Üks olulisi tingimusi laenu saamiseks on kliendi jaoks pideva sissetulekuallika olemasolu. Sissetulek peab olema vähemalt 300 eurot kuus.

BigBank.ee kaudu ei saa Eestis laenu alates 18. eluaastast: see on mõeldud klientidele alates 20. eluaastast ja maksimaalne vanus on 73 aastat. Kuid siis saate kiirlaenu ilma sissetulekutunnistuseta. Muidugi peab kliendil olema eestikeelne registreerimine või alaline elamisluba.

Laenu taotlemiseks on kliendil vaja isikut tõendavat dokumenti, samuti tulude deklaratsiooni või väljavõtet pangakontolt.

Pärast avalduse esitamist peab klient ootama mõnda hetke, et saada lõplik otsus taotluse kohta.

Ligikaudse summa mõistmiseks, mida peate igakuiselt maksma, võite kasutada ettevõtte veebisaidil laenukalkulaatorit, mis arvutab välja makse eeldatava summa. Piisab sellest, kui klient teeb vajaliku laenusumma ja tähtaja, mille jooksul ta selle võtab.

Pärast kinnitamist on avaldusele võimalik alla kirjutada otse BigBanki esinduses või ID-kaardi või mobiil-ID abil, mis on muidugi kiirem ja mugavam kui minna ise ettevõtte esindusse.

Kliendilt võetakse laenult intressi, kuid lisaks tuleb tasuda eraldi 1,5% kogu laenusummast, vähemalt 45 eurot. See on lepingu sõlmimise eest tasu. Minimaalselt 45 eurot – see summa tuleb lepingu täitmiseks Interneti kaudu.

Ja kui laenuvõtja soovib sõlmida lepingu otse krediidiasutusega, tõuseb makse summa 2% -ni ja sellest saab vähemalt 49 eurot.

Mida erilist on BigBanki laenud

Krediidiasutuse BigBank eripäraks on 60-päevase rahulolugarantii süsteemi olemasolu. Seda nimetatakse ka rahulikuks programmiks. Kui Eestis saadud laen mingil põhjusel teile ei sobi, saab selle tagasi maksta ilma intresside ja muude tasudeta.

Laenu tagasimakse avalduse rahuldamiseks peab kliendil olema ideaalne krediidiajalugu ning taotlusel peab olema selge põhjus, miks see talle ei sobinud ja milleks see teenus ei sobinud.

Klient peab teenuse tühistamiseks esitama kirjaliku avalduse ettevõtte e-posti aadressile: info@bigbank.ee. Tuleb meeles pidada, et sellist “rahu garantiid” saab kasutada ainult üks kord kolme aasta jooksul.

Kui klient nõuab kinnisvaraga tagatud laenu, siis see garantii puudub.

Krediidifirma esindused asuvad 9 suurimas Euroopa riigis. Organisatsioon üritab anda klientidele laene tõesti soodsatel tingimustel, pakkudes pakutavatele teenustele täielikku garantiid.

Kontaktid

  • BIGBANK AS
  • Aadress: Tartu mnt 18, 1. korrus, Tallinn
  • Telefon: +372 731 1333
  • E-post: info@bigbank.ee
  • Tööpäeviti: 9.00-18.00

Содержание