Kuidas saada laenu ilma töökohata?

Täna kasvab töötuse määr, inimestel pole lihtsalt kuhugi töötada või mingil põhjusel ei saa inimene töötada. Aga mida teha, kui raha on hädasti vaja, kuid ei ole? On võimalus, võite võtta laenu.

See artikkel räägib teile sellest, kas mittetöötavale inimesele antakse laenu ilma sissetuleku tõendita ja kuidas seda võimaluse korral taotleda.

Kas saada laenu ilma kasumiaruandeta?

Mittetöötav inimene saab laenu taotleda. Kujundamiseks on 2 viisi:

  • Pensionärid ja üliõpilased saavad taotleda minimaalset laenu, kuid ainult siis, kui esimesed saavad pensioni ja viimased saavad stipendiumi. Kuid see pole garanteeritud viis, nüansse on palju.
  • Laenu on võimalik saada passiga. Sel juhul antakse laenu väikese summa eest ja lühikeseks ajaks.

Seda tüüpi omadused:

Kui inimene võtab kõigepealt laenu ilma kasumiaruandeta, on selle suurus minimaalne, kuid kõrge intressimääraga;

Lisaks passile on vaja panka esitada isikut tõendav dokument: juhiluba, välispass.

Kliirensiprotsess

Laenu www.vaikelaenud.ee saamiseks peate tulema panka, täitma raha saamise vormi, sisestades sinna passi andmed. Kui pank nõuab mõnda muud isikut tõendavat dokumenti, võite esitada sõjaväe isikut tõendava dokumendi või ülalnimetatud dokumendid.

Panganduse organisatsiooni spetsialistid kontrollivad krediidiajalugu ja kui see pole kahjustatud, väljastatakse laen. Kui varasemat maksejõuetust märgatakse, keeldub pank tõenäoliselt laenu väljastamisest.

Oluline on mõista, et laenu väljastades võtab krediidiasutus tohutu vastutuse ja riski, seetõttu seab ta kõrge intressimäära ega võta laenusid suurte summade eest. Tavaliselt on laenusumma kuni 100 tuhat. Kui laenu võetakse mõne vara (korteri, auto jms) tagatiseks, võib pank väljastada laenu suureks summaks ja pikemaks ajaks.

Kui mingil põhjusel ei olnud võimalik laenu võtta, peaksite võtma ühendust riikliku tööhõivekeskusega, kes võib väljastada väikese summa. Selles organisatsioonis on vaja registreeruda ja saada ettevõtja staatus. Selleks peate välja töötama äriplaani ja seda kaitsma. Kui kaitsmine õnnestub, väljastab tööhõivekeskus vajaliku summa.

Kuid on oluline teada, et iga väljamakstud summa keskendub millelegi (mille jaoks see välja anti) ja nõuab pidevat kuluaruannet.

Содержание