Autoraha

Autoraha on lühiajaliste laenude liider Eestis. Laenuvõtjad saavad nõutud summa vajalike vajaduste jaoks, näiteks: auto ostmiseks või jooksvate kulude katmiseks.

Miks just Autoraha?

Muidugi saavad auto ostmiseks raha mitmesugused ettevõtted, kuid vähesed neist suudavad pakkuda korralikke ja soodsaid tingimusi.

Ettevõte on juba mitu aastat tegutsenud Eesti krediiditurul ning osutab edukalt oma teenuseid klientidele ning osaleb ka erinevates ühiskondlikes projektides.

See krediidiorganisatsioon on tegutsenud 6 aastat ning kogu tegevuse vältel on ta saanud ja jätkab klientidelt positiivse ja tänuväärse tagasiside saamist.

Praegu töötab Autorahaga Eestis enam kui 120 000 klienti.

Selle põhjuseks on ka asjaolu, et ettevõte suhtub oma laenuvõtjatesse alati mõistvalt ja on valmis vastama laenu töötlemise või haldamisega seotud küsimustele.

Laenu saate taotleda mõne minuti jooksul. Taotluses peate täpsustama laenuga seotud isikuandmed, kuid pole vaja näidata, milleks laenu kulutate.

Hankige 4000 euro suurune laen ja makske ainult selle eest, mida kasutate.

Autoraha autolaenu limiit

Autoraha pakub oma klientidele krediidikonto, mida nad saavad vajadusel kasutada. Seega, kui klient ei vaja maksimaalselt 4 tuhat eurot, saab ta kasutada ainult osa raha ja säästa intressidelt märkimisväärselt.

Selle toote teine eelis on vajadus esitada ainult üks taotlus, mille järel saate raha kasutada mis tahes otstarbel, mitte ainult auto ostmiseks. Minimaalne laenusumma on vaid 50 eurot.

Raha kantakse kliendi kontole 15 minutit pärast avalduse esitamist. Laenuandja võtab laenutaotluse läbi kogu vastutuse ja pakub klientidele individuaalseid tingimusi vastavalt nende soovidele.

Laenutähtajad on 3 kuni 60 kuud. Kui laen on tagasi makstud, kuid klient vajab veel ühte, ei pea ta uue laenu saamiseks uuesti krediidiorganisatsiooniga ühendust võtma: ta saab seda uuesti kasutada.

Suur pluss on see, et kui klient krediidifonde ei kasuta, ei teki talle intressi.

Lepingu registreerimine on täiesti tasuta.
Samuti on lepingutingimustega rahulolu 30-päevane garantii.

Kui klient on otsustanud, et ta ei vaja koostööd krediidiorganisatsiooniga või kui miski talle ei sobi, on tal õigus sellest 30 kalendripäeva jooksul keelduda, esitades krediidifirmale vastava avalduse.

Pärast makse tegemist saab klient SMS-teate. Erinevalt paljudest teistest laenuorganisatsioonidest ei pea AutoRaha puhul klient selliste teavituste eest raha maksma.

Autoraha abil auto ostmine Credit24-st on lihtne ja kuni 5-aastaseks perioodiks on võimalik võtta laenu summas 4 tuhat eurot. Laene antakse välja alates 18. eluaastast.

Põhinõuded kliendid

Enne autolaenu raha väljaandmist peab klient veenduma, et see vastab krediidiasutuse nõuetele. Need nõuded ei erine praktiliselt teiste ettevõtete esitatud sarnastest nõuetest, kuid on ka mõningaid nüansse.

Enamik krediidiorganisatsioone nõustub laenu väljastama ainult juhul, kui klient on 21-aastane, kuid AutoRaha abil saate laenu saada alates 18. eluaastast. Muidugi arvestatakse avaldustega klientidelt, kes on Eesti kodanikud.

Kui kliendil on stabiilne sissetulek ja tema kontol olevatest vahenditest piisab kuumakse tegemiseks ning võlgasid ei teki, siis krediidiasutusega tehtava koostöö perioodil ei tohiks lahkarvamusi tekkida.

Taotluse täitmisel on oluliseks elemendiks mobiiltelefoni number ja e-posti aadress organisatsiooniga suhtlemiseks.

Kliendid saavad krediidikontole taotleda igal kellaajal, samal ajal kui raha kantakse kontole kell 8.00–10.00.

Kokkuvõtteks: sellisel krediidilimiidil nagu Autoraha on rohkem eeliseid kui puudusi.

Kontaktid

  • IPF Digital Estonia OÜ
  • Aadress: Lõõtsa 8A (VIII korrus), 11415, Tallinn
  • Esmaspäevast pühapäevani kell 8.00–22.00.
  • Telefon: 1324
  • E-post: klienditeenindus@credit24.ee

Содержание