Bestcredit

Reeglina võivad rahalised raskused tekkida kõige ebasobival hetkel ja te pole selleks üldse valmis. Alati pole võimalik lähedastelt raha laenata, sest mõnikord otsivad sugulased ise kedagi, kellelt laenata.

Kuid ärge saage masendusse ega meeleheitesse, sest rahaliste raskustega seotud probleemide lahendamiseks on keegi – krediidiasutuste parim krediit.

Mida tuleb teha selleks, et Eestis saaks väikelaenu saidilt bestcredit.ee?

Suur pluss on see, et Eestis saab väikelaenu vaid 30 minutiga. Väikelaenu eripära on see, et laenuvõtja saab igal ajal oma tagasimaksegraafikus muudatusi teha, lähtudes oma vajadustest ja nõudmistest.

Parima krediidi saamiseks saate avalduse esitada igal kellaajal, kuid on oluline, et taotlus kiidetakse heaks ja laenuvõtjal peab olema stabiilne sissetulek. Kui klient esitab krediidikonto avamiseks avalduse esimest korda, peab ta läbima tuvastamisprotsessi.

Taotluse esitamine on väga mugav: minge lihtsalt krediidiasutuse veebisaidile või kasutage mobiilirakendust, mille saab installida mis tahes nutitelefoni.

Eestis saate väikelaenu saada parimal juhul krediidil 200 kuni 5000 eurot kuni viieaastase tagasimakseperioodi jooksul. Vajadusel saab klient alati täiendavaid vahendeid taotleda.

Juba mitte esimest aastat turul töötav ettevõte “Bestcredit” pälvis klientidelt maksimaalse usalduse kui organisatsioon, mis pakub klientidele kvaliteetseid teenuseid.

Ettevõte on oma klientide suhtes valiv, seetõttu pole ta valmis laenu andma kõigile järjest, vaid uurib hoolikalt kliendi krediidiajalugu ja tema maksevõimet. Esitatud taotluse kohta tehakse otsus mõne minuti jooksul.

Millised sammud peate läbima, et saada parimal krediidil väikelaen.

  • Esimene asi, millega klient alustab, on registreerumine ettevõtte veebisaidil isikuandmete täitmisega.
  • Järgmine samm on laenusaajale vajaliku laenu otsustamine. Bestcredit pakub Eestis soodsatel tingimustel väikelaene, kuid enammakse suurus sõltub sellest, kui palju klient laenu võtab ja millise maksetähtaja ta valib. Reeglina saab organisatsioon pärast kliendi krediidivõimelisuse uurimist pakkuda individuaalseid laenutingimusi.
  • Kolmandas etapis peate täitma väikelaenu taotluse. Selles etapis võib tekkida küsimusi, millele krediidiasutuse töötajad vastavad üksikasjalikult ja kiiresti.
  • Ja viimane, kõige armsam samm on raha kontole saada. Juhul kui kliendi taotlus võetakse vastu, saadetakse talle teade e-posti või SMS-i teel ning raha kantakse kontole.

Milliseid muid laene saan Eestis veebisaidilt bestcredit.ee

Sorteerisime väikelaenud, kuid see pole ainus bestcredit’i pakkumine. See organisatsioon, vajadusel, on klient valmis pakkuma ka muud tüüpi laene, nimelt: kinnisvaraga tagatud, tagatud, autoga tagatud laen või muud majapidamislaenud.

Kui võtate kinnisvaraga tagatud laenu, võimaldab laenusumma katta tõsiseid rahalisi kulutusi, näiteks kodu remont, suurte ja kallite seadmete ostmine.

Sellise laenuga kaasnevad mitmesugused kulud notariaalselt tõestatud volikirja, kindlustuse, riigilõivu tasumise eest hüpoteegi seadmise avalduse alusel.

Kuni 15 aasta jooksul võite saada 2 tuhat eurot. Maksimaalne saadaolev laen on kuni 75% tagatise turuväärtusest ja intress alates 13,9% aastas.

Kui klient võtab laenu, mis on tagatud autoga, saab selle laenu väljastada ainult auto omanikule. Vaatamata sellele, et auto saab pandiks, jääb see siiski kliendi kasutuses.

Kuid kuni laenusaaja ei maksa kogu oma laenukohustuste summat tagasi, ei saa ta autot müüa ega rentida, kuna auto registreeritakse sel ajal Bestcreditis.

Laenu kuuintressimäär on vastavalt 3% aastas, 36%. Maksimaalne laenukohustus on kuni 10 aastat. Lepingu sõlmimisel peab klient tasuma 1% laenusummast, kuid mitte vähem kui 50 eurot.

Maksimaalne laenusumma, mida laenusaaja võib omada, ei tohi ületada 80% tagatise turuväärtusest.

Kui olete 18-aastane, siis on teil Eestis väikelaenule juurdepääs, kuid teie laenutaotluse kinnitamiseks peab kliendil olema pidevalt stabiilne sissetulekuallikas.

Kui teil on laenu maksmise ajal küsimusi või probleeme, peaks klient võtma ühendust organisatsiooni töötajatega ja nad aitavad kliendil laenutähtaega pikendada.

Kui klient on laenu andnud, kuid on 14 päeva jooksul mõistnud, et saab ilma selleta hakkama, saab ta kirjutada keeldumisavalduse, tagastades raha ettevõttele.

“Bestcredit” uus omadus on staatus “püsiklient pluss”. Selle tiitli eest hoolitsevad ettevõtte parimad kliendid, kes on korduvalt koostööd teinud ja laenu õigel ajal tagasi maksnud.

Püsikliendi pluss staatus annab teile võimaluse valida isiklik krediidilimiit ja õigus kasutada täiendavaid laene.

Sellist staatust saavad ainult laitmatu krediidiajalooga kliendid. Laenulepingu alusel tehtavate tehingute mugavuse ja kontrollimiseks on soovitatav installida sobiv mobiilirakendus Androidi või iPhone’i.

Ettevõte “Bestcredit” alustas oma tegevust 2012. aastal, enamikul ettevõtte töötajatest on rohkem kui 10-aastane kogemus, mis võimaldab teil suurepäraselt mõista finantsturu keerukust ja anda väärtuslikke soovitusi organisatsiooni klientidele.

Ettevõtte eesmärk on jätkuvalt pakkuda klientidele laitmatuid teenuseid ja vastata täielikult nende ootustele.

Bestcredit on vastutustundlik ja usaldusväärne laenuandja, kes hindab oma mainet ja pikaajalist kogemust klientidega töötamisel.

Kontaktid

  • BestCredit OÜ
  • Telefon: +372 6789000
  • E-post: info@bestcredit.ee
  • Tartu mnt 25-21, Tallinn
  • E – R: 09.00–21.00, la – püha: 10.00–18.00

Содержание