Cooppank

Täna on krediidiorganisatsioonid valmis andma teile suure laenusumma, näiteks 15 tuhat eurot, kuid ainult siis, kui annate tagatise.

Kuid see võimalus ei sobi alati klientidele, kuna nad eelistavad saada Eestis laenu ilma tuludeklaratsioonita ja mõnikord pole lihtsalt kinnisvara, mis tuleb tagatisena esitada.

Lihtne ja taskukohane laenud Cooppank.

Kui vajate väikest laenu Eestis, siis aitab Cooppank.ee seda võtta. See organisatsioon on valmis andma teile laenu 300 eurot. kuni 15 tuhat eurot. perioodiks 6–72 kuud.

Laenukalkulaator aitab teil laenukoormust mõistlikult jaotada. Seda kasutades saab iga klient iseseisvalt välja arvutada vajaliku kuumakse summa.

Laenu saate taotleda nii Interneti kaudu, mis on väga mugav, kui ka otse valitud krediidifirmat külastades.

Taotlusele saate vastuse mõne minuti pärast. Kui teie taotlus võetakse vastu, peate allkirjastama laenulepingu. Selleks peab teil olema ID-kaart või Mobiil-ID.

Lepingu sõlmimiseks peate tasuma 2% kogu laenusummast, kuid vähemalt 35 eurot. Laenu haldamiseks kontrollige maksete seisu, klient maksab 1,5 eurot kuus. Suur pluss on see, et te ei pea mingit tagatisraha esitama.

Cooppank.ee-s on laenu saamise tingimused väga lojaalsed. Eestis saate oma laenu saada, kui olete 21-aastane.

Muidugi peate olema Eesti Vabariigi kodanik, omama elamisluba selles riigis ja saama sissetulekuid stabiilsena. Kui need nõuded on täidetud, on teile saadaval väikelaen kuni 15 tuhat eurot.

Kui vajate suurt laenusummat, kuid teie sissetulekud on suhteliselt väikesed, siis võidakse teile pakkuda pikemat laenutähtaega, mis aitab vähendada igakuist laenukoormust.

Laenukoormuse õigesti arvutamiseks võidakse teil paluda väiksemat summat laenata ja vajadusel pöörduda uue laenu saamiseks uuesti panga poole. Laenu taotledes võidakse teil küsida konto väljavõtte viimase paari kuu kohta, reeglina võetakse viimased kuus kuud.

Selle väljavõtte genereerimine on väga lihtne ja seda tehakse Internetipanga kaudu. Sellest tulenev avaldus tuleb saata e-posti aadressile finants@cooppank.ee. Nii et vaid mõne minutiga saate Interneti abil laenu taotleda.

Kui võtate organisatsiooniga otse ühendust, peab teil olema kaasas ID-kaart, pass või juhiluba. Võimaluse korral saate valitud organisatsioonis laenulepingu allkirjastada.

Cooppanki omadused laenu tagasimaksmisel.

Cooppank.ee-s väljastatud laenu on väga mugav tagasi maksta. Tõhususe tagamiseks peate pangaga sõlmima automaatse debiteerimislepingu.

Järgmiste toimingute tegemiseks peab teie määratud maksepäeval kaardil olema lihtsalt õige summa rahasummat, mis debiteeritakse. Süsteem teeb teie jaoks ülejäänu: arvutab summa jäägi, kogunenud intressid ja muud.

Kui saate laenu maksta enne tähtaega, siis krediidifirma lisatasusid ei võta. Krediidiasutusele peate esitama ainult asjakohase avalduse laenu tagasimaksmiseks.

Kui teil pole võimalust Coop Panga esindust isiklikult külastada, pole ka see probleem, sest oma avalduse saate saata e-posti aadressile finants@cooppank.ee.

Cooppank.ee-s saate maksekuupäeva isegi kohandada, kanda see jooksva kuu mugavale 5., 10., 15. või 20. kuupäevale. Kuid selle teenuse eest tuleb kliendil tasuda 15 eurot, samuti tuleb operatsiooni üksikasjade selgitamiseks pöörduda esinduse juhataja poole.

Kui olete heausksed kliendid ega lubanud hilinenud makseid, on teil õigus tasulisele puhkusele. Kõigil meist võib ilmneda vääramatu jõud ja Cooppank kohtub teiega.

Kui pikk see tasuline puhkus saab, sõltub kliendi võimalustest ja vajadustest. Kuid lõpliku otsuse teevad krediidiühingu töötajad.

Maksete edasilükkamine on tungivalt pärsitud, kuna seda tehes võite rikkuda oma krediididistsipliini, mis toob kaasa intresside arvutamisel ja 5-eurose SMS-teavituste tasumisel.

Juhul, kui kliendil pole ikkagi võimalust määratud aja jooksul makse tagasi maksta, on vaja pöörduda panga spetsialistide poole, kes annavad kiiret abi ja aitavad leida mõlemat osapoolt rahuldava lahenduse.

Kui Eestis väikelaenu saamisest teile ei piisa, on cooppank.ee-l võimalus taotleda autolaenu, reisilaenu ja remonti teile kõige soodsamatel tingimustel.

Kontaktid

  • Coop Pank AS
  • Aadress: Narva mnt 4, 15014 Tallinn
  • E – R 9: 00–17: 30
  • Telefon: 669 0966
  • E-post: klienditugi@cooppank.ee

Содержание