CreditStar.ee

Kas vajate laenu Eestis, kuid selle saamiseks peate tundide kaupa ootama, kuni teie andmed on registrisse kantud ja saate lõpuks otsuse vastavalt oma avaldusele?

See on liiga pikk protsess. Ja kui võtate laenu ka auto tagatisel, siis peate veel kauem ootama. Mis saab aga siis, kui ainult laen võib saada hoobiks finantsprobleemide lahendamisel? On olemas väljapääs – saate laenu CreditStar.ee-st

Kuidas CreditStar töötab?

Tänu CreditStar.ee süsteemile saab klient avada krediidikonto ja saada krediidilimiiti summas kuni 5 tuhat eurot pika, kuni 36-kuulise laenuperioodi jaoks.

Pikaajalise laenamise tõttu saab klient arvutada optimaalse kuumakse ja hoida laenukoormuse optimaalses seisukorras.

CreditStar.ee abil viiakse krediidiajaloo kontroll läbi sekundites, mitte tundides, nagu mõnes teises krediidiorganisatsioonis.

Minimaalne laenusumma, millele klient saab arvestada, on 50 eurot minimaalse laenutähtajaga 30 päeva.

Kui te saate krediidiasutuse CreditStar.ee uueks kliendiks, saate oma isikliku konto ja avate selle täiesti tasuta.

See, et klient avab isikliku krediidikonto, ei tähenda, et ta peaks kasutama kogu krediidilimiidi summat. Saadud vahendeid saab tulevikumõtetega lihtsalt reservis kasutada. Elus on mõnikord kõik nii ettearvamatu, nii et nii et äkiline olukord ei sega teid, krediidikontoga olete selleks valmis.

Seetõttu sõltub krediidifondide täielik või ainult osaline kasutamine teie otsusest ja vajadustest. Vajadusel saate laenu tagasimakse perioodi pikendada. Valides ennetähtaegse tagasimakse, saab klient intresside pealt kokku hoida.

Laenu saate taotleda paari minuti jooksul: peate saatma lühisõnumi telefoni või Interneti kaudu. CreditStar.ee eeliseks on see, et avalduse saab esitada ööpäevaringselt, mitte ainult tööpäeval ja kindlal kellaajal.

Millised on CreditStari tingimused?

Konto avamine ja haldamine on täiesti tasuta ega tähenda varjatud tasusid.

CreditStar.ee kaudu saate Eestis laenu saada alates 18-aastasest. Nõuded laenuvõtjale on täiesti reaalsed ja standardsed.

Nii et laenu võtmiseks CreditStar.ee-s peab laenusaaja olema Eesti kodanik või omama alalist elamisluba.

Laen antakse välja ilma käendaja, tuludeklaratsiooni ja tagatiseta, kuid klient peab selgelt aru saama, kas ta on võimeline krediidiasutusse igakuiseid sissemakseid tegema.

Tehke CreditStar.ee kaudu laenu vastutustundlikult!

Mõnikord juhtub, et klient liialdab vajaliku summaga, pelgades lihtsalt, et tal pole konkreetse ostu tegemiseks piisavalt raha. Seetõttu on soovitatav kasutada ainult vajalikku kogust ja jätta ülejäänud reservi.

Kui kliendil pole aega võlga õigeaegselt maksta, saab ta seda teha 15 või 30 päeva jooksul, kuid ettevõte peab selle eest maksma teatud lõivu.

Mida on teada CreditStarist?

Krediidiorganisatsioon CreditStar.ee on juba mitu aastat olnud Eesti suurimaid ja usaldusväärseimaid finantsturu esindajaid internetilaenude valdkonnas.

Ettevõtet peetakse üheks esimeseks, kes tegeleb pankadeväliste väikelaenudega Eestis. Ettevõte loob uuendusi ja rakendab neid produktiivseks tegevuseks koos klientidega.

CreditStar.ee tooted on taskukohased, kasumlikud, arusaadavad. Nii iseloomustavad kliendid organisatsiooni. Programmi “Hea teeninduse kuu” raames anti ettevõttele auhind “Kliendid kiidavad”.

Creditstar Grupp suunab oma tegevuse pikaajalisele koostööle oma klientidega ja pakub lahenduse rahalistele raskustele kõigile, kes on nendega kokku puutunud. Praeguseks on grupi töö väljastanud 1 000 000 laenu ja see näitab klientide usaldust ja organisatsiooni usaldusväärsust.

Kontaktid

  • Creditstar Estonia AS
  • Registrikood: 11215314
  • Aadress: Lõõtsa 2a, Tallinn 11415
  • Telefon klientidele: 1715 / +372 644 0467

Содержание