Mogo

Igal aastal lähevad autoga tagatud laenud juhtpositsioonile ja muutuvad Eesti elanike seas populaarseks. Samal ajal saab laenuvõtja ise autot ilma piiranguteta vabalt kasutada.

Sellist laenutoodet nagu autolaen annavad krediidiorganisatsioonid välja erinevatel tingimustel.

Kui lähenete ettevõtte valikule ettevaatamatusest, on teil oht sattuda finantsprobleemidesse ja peate sellise laenu eest kõige enam maksma.

Et mitte riskida, peaksite valima juhtivad ettevõtted, kes on klientidelt juba kõrge reitingu saanud. Üks selline laenu pakkuv ettevõte on Mogo. Kasumlik ja paljutõotav on pakkumine võtta autoga tagatud laen.

See organisatsioon tegutseb alates 2013. aastast ja on relvastatud kõigi oma tegevuseks vajalike litsentsidega. Mogot peetakse üheks juhtivaks asjatundjaks laenamise valdkonnas, eriti kui asjad on seotud autoga tagatud laenuga.

See krediidiasutus aktsepteerib ja töötleb edukalt nii juriidiliste kui ka eraisikute taotlusi, valides laenusaaja jaoks tingimused, mis sobivad igaühele individuaalselt ja kõige kasumlikumalt. Ettevõte kaalub iga laenutaotlust eraldi.

Autolaenu saate taotleda väga kiiresti. Olemasolevaid pakkumisi saab klient vastavalt vajadusele poole tunni jooksul. Lepingu saate sõlmida kodust või töökontorist lahkumata, veebis või krediidifirma kontoris Tartus, Pärnus või Tallinnas.

Laenuteenuse nimi „autoga tagatud laen” ei tähenda sugugi seda, et seda laenu saab anda ainult auto tagatisel. Selle ettevõtte peamine eelis on võime pakkuda tagatisena nii autosid kui ka veoautosid, aga ka mootorrattaid ja muid seadmeid.

Selle ettevõtte veel üks eelis on väga kiire laenu kinnitamine, nii et klient saab oma auto kätte taotluse esitamise päeval.

Samal ajal oleks tema jaoks täiesti tarbetu koostada KASKO leping ja tellida auto reiting. Mogos on autoga tagatud laenu väljastamine väga lihtne ja koosneb neljast etapist:

  1. Klient taotleb laenu
  2. Laenufirma spetsialistid kaaluvad seda rakendust, hinnates, milliseid tingimusi nad saavad kliendile pakkuda, ja pöörduvad siis viimase poole.
  3. Klient otsustab, kas ettevõtte pakutavad tingimused sobivad talle või mitte. Positiivse otsuse korral sõlmib ta lepingu ja koostab Mogole sõiduki.
  4. Eelmiste etappide eduka täitmise korral saab klient raha oma kontole, tasudes samal ajal igakuiselt laenuvõlga. Ja kogu laenuperioodi vältel saab ta oma autot ohutult kasutada sihtotstarbeliselt ja ilma piiranguteta. Krediidiasutusel on oma nõuded. Neid on vähe, kuid need on olulised kliendi ja organisatsiooni vahelise suhtluse jaoks. Seega peab klient olema Eesti kodanik või omama elamisluba, lepingu sõlmimise ajal peab laenusaaja olema vähemalt 18-aastane ja tal peab olema pidev sissetulekuallikas.

Nagu kõigi pankade puhul, on oluline ka kliendi krediidiajalugu. Kui mõni probleem pole krediidiajalooga seotud, annab Mogo teile võimaluse saada auto omanikuks või saada lojaalsetel tingimustel sõidukiga tagatud raha.

Alates 2013. aastast on see laenuandja teeninud suurepärase maine ja saab jätkuvalt klientidelt positiivset tagasisidet.

Kontaktid

  • Mogo OÜ
  • Pärnu mnt 148, Tallinn, 11317
  • +372 6 888 200 (Пн-Пт 09:00 – 18:00)
  • info@mogo.ee

Содержание