Moneyzen

Kui olete inimene, kes on tüdinud obsessiivsetest pankadest, kes soovivad teie laenu “läbi suruda”, kuid vajate seda tõesti, siis aitab Moneyzen teid ilma pealetükkivate ebasoodsate tingimuste ja pika töötlemiseta.

Sõlmides Moneyzeniga lepingu, saate laenu mitte ainult kiiresti, vaid ka veebis. See organisatsioon väljastab laene 500 eurost 10 tuhande euroni laenuperioodiks 1-7 aastat. Moneyzen portaal tagab tehingu turvalisuse.

Kuid tehingu tegelik külg on investorid, kes soovivad investeerida ja investeerida oma raha neile atraktiivse intressimääraga. Laenu võtvad või andvad inimesed nimetavad seda süsteemi krediidiks nii inimestelt kui ka inimestelt.

Miks valida Moneyzen?

Moneyzen on usaldusväärne laenuandja, kes pakub oma klientidele soodsaid krediiditingimusi. Selles organisatsioonis väärtustatud eelised on järgmised:

  1. Ahvatlevad laenutingimused. Laenusaajale pakutakse mitmeid laenupakkumisi koos nende üksikasjaliku kirjelduse ja eelisega. Suur pluss on see, et puudub varjatud komisjonitasu. Selle asemel on lojaalne intressimäär.
  2. Töö efektiivsus. Registreeri, taotle laenu, täida küsimustik ja muud lepingu sõlmimiseks vajalikud küsimused, mis võtab kliendilt aega maksimaalselt 15 minutit. Laenuvõtja ei pea tundide kaupa järjekorda istuma ega mahtusid dokumentidega täitma. Pärast avalduse edukat kinnitamist kantakse raha teie kontole koheselt.
  3. Mugav tegevus. Eestis Moneyzenis laenu taotlemiseks ei pea klient isegi diivanilt tõusma. Kõike saab teha võrgus arvutist või isegi kaasaegsest telefonist. Muide, tõlkes eriti uudishimulike jaoks tähendab “Moneyzen” meelerahu. Just selliste laenudega ettevõte töötab.
  4. Võimalus konsulteerida. Kui kliendil on mõni küsimus, saab ta küsida oma portaalikonsultantidelt, valides veebisaidil näidatud telefoninumbri, või kirjeldama oma küsimust lühidalt ja saatma e-kirja, millele organisatsioon saab lühikese aja jooksul vastuse.

Millised on laenutingimused Moneyzenis?

Kui inimene vajab rahalaenu, võib ta küsida ka oma sõpradelt, kas neil on piisav usaldus. Kuid kui me räägime suurest rahasummast, siis on ebatõenäoline, et keegi seda teile laenata suudaks, kuid Moneyzen-organisatsioon saab teile vajaliku summa laenata.

Paljudes pankades ja krediidiasutustes peab klient suure summa saamiseks esitama tuludeklaratsiooni ja võimaluse korral ka käendaja või märkima tagatisena sõiduki või kinnisvara.

Kuid Moneyzen on spetsialiseerunud oma klientide usaldamisele, seega ei pea käendaja ega tagatisvara andma. Taotlete Eestis lihtsalt laenu 500 eurost 10 tuhande euroni ja maksate neid perioodil 1 aasta kuni 7 aastat.

Moneyzeniga saate Eestis laenu saada, kui olete 18-aastane. See on noortele väga kasulik, kuna on krediidiorganisatsioone, kes ei arvesta kliendi taotlust, kui ta on alla 21-aastane.

Moneyzeniga laenuvõtja maksimaalne vanus võib olla 73 aastat. Eestis Moneyzeniga laenu saamise kõige olulisem tingimus on vähemalt 450-eurone stabiilne sissetulek.

Moneyzen pöördub iga kliendi poole individuaalselt, pakub mitmeid krediidivõimalusi ja lojaalseid tingimusi, juhindudes kliendi esitatud teabest ning tema maksevõimest ja individuaalsest vajadusest.

Kui laenuvõtjal on küsimusi, saab ta neile vastuseid saada krediidiasutuse Moneyzen spetsialistidelt. Nad kaaluvad täiesti erinevaid küsimusi: avalduse esitamise, maksete ja isikliku konto haldamise kohta.

Kontaktid

  • Moneyzen OÜ
  • Rävala pst 5, Tallinn 10143
  • +372 58 855 553 (esmaspäevast reedeni 9:00 – 17:00)
  • info@moneyzen.eu

Содержание