Raha24

Raha24 peamine põhimõte on, et raha peaks olema kättesaadav 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Ja mitte ainult saadaval, vaid ka soodsatel tingimustel.

Raha24-ga laenulepingut täites on kliendil võimalus saada laenu summas kuni 3 tuhat eurot ja tasuda see perioodil 1 kuu kuni 3 aastat. Panga veebisaidil saate kasutada laenukalkulaatorit ja hõlpsalt oma kuumakse ise välja arvutada.

Selles krediidiasutuses saate konto avada ja seda tasuta hallata, selle eest komisjonitasu ei maksta. Samuti ei maksa klient kindlustusmakseid.

Krediidikonto väljastamisel Raha24-s ei vaja klient garantiid ja mingisugust tagatisraha. Kui klient soovib teha muudatusi laenulepingus, nõutakse temalt 6% lepingu kogusummast ja see ei ole laenuvõtjale sugugi kasulik.

Mida on vaja, et avada krediidi konto Raha24.ee?

Krediidikonto avamine on Eestis kiire ja lihtne. Klient peab lihtsalt täitma standardse teabevormi. Kui vormi kujundamisel on raskusi või on muid küsimusi, saab laenuvõtja neile vastuseid tugipersonalilt.

Kui klient märkis laenulepingu täitmisel laenusummaks kuni 3 tuhat eurot, saab ta limiidi suurendamise kohta alati vastava avalduse esitada. Krediteerimine või maksmine toimub 2 tööpäeva jooksul, kuid kui kliendil on selline vajadus, siis saab ta seda protsessi kiirendada, tellides kiiret makse ja saada see tunniga kätte. Kiireloomulise makse tegemiseks peab klient saatma lihtsa SMS-i numbrile 1241, sõnaga LAEN.

Pärast seda toimingut läheb raha laenusaaja kontole.

Mida ma peaksin tegema, kui te ei suuda võlga tasuda?

Muidugi ootab raha24 teie heausksust ja tõsiasja, et kavatsete Eestis tõsiselt laenu taotleda. Kuid mõnikord, isegi hoolimata kogu kliendi vastutusest, tekivad ettenägematud olukorrad ja laenuvõtjal võivad olla rahalised raskused. Sel juhul on kliendil õigus maksetähtaega pikendada, muutes lepingut. Kuid laenusaaja peab selle pikenduse eest maksma teatud summa.

Kui kliendil on võimalus laenuvõlg määratud tähtajast varem tagasi maksta, on see ka võimalik ja te ei pea tasu maksma, nagu makse pikendamise korral.

Raha 24 meelitab kliente oma lojaalsete nõuete ja optimaalsete laenu tagasimakse tähtaegadega. Nõuded klientidele, kes soovivad kontot avada, on täiesti tavalised, nagu ka teistes krediidifirmades.

Raha24 töötajad on alati valmis küsimustele vastama, nad saavad nõu anda postkasti kaudu, isiklikult või küsimustele lihtsalt telefoni teel vastata.

Kontaktid

  •  Lõõtsa 5 , 11415 Tallinn
  •  Klienditeenindus: 6 888 222
  •  info@monefit.ee
  •  E-P 9-21

Содержание