Credit.ee

Kui ettevõtluses tekivad raskused, on oluline, et leiduks keegi, kes paneks oma õla alla ja aitaks rahaliselt toetada. Mõned ettevõtjad, kes on meeleheitel, sulgevad oma ettevõtte, kuna nende ringis polnud ühtegi inimest, kes oleks valmis rahalist tuge pakkuma. On hea, et nüüd on sellest olukorrast palju võimalusi ja üks neist on krediidi.ee kaudu laenu saamine.

Millised on tingimused krediidi.ee kaudu laenu saamise tingimused?

See laen antakse välja intressiga 18% aastas. Maksimaalne laenusumma on 3 tuhat eurot ja minimaalne 500 eurot. Laen antakse välja perioodiks 15 päeva kuni kuus kuud. Laenukalkulaatori abil saab laenusaaja kuumakse kiiresti välja arvutada.

Lisaks peab ettevõte iga klienti eraldi inimeseks, kes ta on, ning pakub laenu saamiseks individuaalseid tingimusi. Lepingu täitmiseks vajalike dokumentide täieliku loetelu leiate ettevõtte veebisaidilt.

Laenu taotlemiseks ei pea te minema krediidifirma kontorisse või filiaali – sellise laenu saate mõne minuti jooksul ka telefoni abil. Klient peab maksma tasu 3,5% laenusummast. Laenu saamise oluline tingimus on aktsionäride või ettevõtte ühe liikme garantii.

Kui kliendid on vähemalt 4 kuud lepingutingimusi truult täitnud, on neil õigus saada lisalaenu summas kuni 2 tuhat eurot ja perioodiks 15 päeva kuni 24 kuud.

Täiendava laenu taotlemiseks. peate saatma e-kirja või võtma ühendust numbriga 6560000.

Kui kliendil pole piisavalt 3 000 eurot, saab ta taotleda väikeettevõtte laenu. Seda laenu väljastatakse kuni 10 tuhat eurot. Samuti on võimalus väljastada kinnisvaraga tagatud laen. Seda emiteeritakse summas 5 tuhat eurot kuni 15 tuhat eurot intressimääraga 15% aastas.
Kliendil on õigus saadud raha kasutada oma äranägemise järgi.

Milliseid laene üksikisikud saavad

Iga uus klient saab kuni tuhande euro suuruse laenu kuni kuuks intressiga 2% kuus.

Võite saada laenu kuni 2000 eurot ja maksta seda kuni 24 kuud.

Sellised teenused nagu taotluste läbivaatamine ja laenude väljastamine on tasuta.

Heausksetele klientidele, kes vastavad lepingutingimustele, võidakse kehtestada individuaalsed laenutingimused.

Kui sellest summast kliendile ei piisa, saab ta Eestis väikelaenu. Välja antakse väikelaen alates 2050 eurost kuni 5 tuhande euroni. Taotlus vaadatakse läbi ühe tööpäeva jooksul. Pärast taotluse rahuldamist kehtestatakse kliendile fikseeritud intressimäär 35% aastas.

Finantsturul tegutsev krediidifirma on alates 2010. aastast klientidega suheldes end sisse seadnud kui vastutustundlikku partnerit, kellega on kasulik tegeleda.

Laenu saamiseks peab laenusaaja olema 18-aastane ja maksimaalne vanus – 65 aastat. Kui inimene plaanib saada ettevõtte kliendiks, peab tal olema laitmatu krediidiajalugu.

Kontaktid

  • Credit.ee OÜ
  • Registrikood: 11898079
  • Aadress: F. Tuglase tn 19, Tartu, 51014 (Tuglase Ärimaja)
  • Teeninduse telefon: (+372) 656 0000
  • Faks: (+372) 656 9999
  • E-post: info@credit.ee

Содержание